Gratuit Angajez Operator Call-center Geoagiu

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 4, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Geoagiu

Angajez Operator Call-center

⭕ Queen Optic angajeaza Agent Vanzari si Operator Call Center pentru echipa de optica mobila.

Agent Vanzari
Candidatul ideal:
Persoana cu experienta in vanzari.
Persoana sociabila si cu bune abilitati de comunicare, relationare.
Atitudine pozitiva si personalitate placuta.
Spirit de echipa orientat catre rezultate.
Creativitate, simt estetic, dinamism.
Disponibilitatea de deplasare zilnica in cadrul programului de lucru.
Permis cat B

Descrierea jobului:
Deplasare zilnica la sediul clientilor si prezentarea ofertelor si a produselor.
Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea clientilor actuali.

Operator Call Center:
Persoana cu experienta in call center.
Bune abilitati de comunicare si relationare cu clienti si echipa de pe teren.

Contactarea ica a firmelor si institutiilor publice in vederea prezentari ofertelor.
Incheierea de noi colaborari si mentinerea legaturi stranse cu echipa de pe teren.
Imbunatatirea si pastrarea relatiei cu colaboratori vechi.
Posibilitate de a lucra de acasa.

Număr de telefon ✆ 0757486022

Geoagiu, Hunedoara