Gratuit ASISTENT VANZARI - Consiliere, Ofertare Clienti, Analize Vanzari. Poiana Cristei

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Ianuarie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vrancea
  • Oraş: Poiana Cristei

ASISTENT VANZARI - Consiliere, Ofertare Clienti, Analize Vanzari.

⭕ Firma MODERN GLASS ART, fabrica de sticla decorativa, paravane dus, sticla vopsita si vitralii angajeaza ASISTENT VANZARI pentru consiliere, ofertare clienti, elaborare si analiza situatii vanzari.
Produsele se pot vizualiza pe site-ul: www.sticla-vitralii.ro

Te invitam in echipa nostra daca esti persoana flexibila si dinamica.
Daca esti pasionat de design interior, gandesti proactiv, daca iti place sa interactionezi cu oamenii ne-ar face placere sa te cunoastem.
Descrierea postului:
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor pentru clienti
- consiliere clienti
- urmarire si analiza vanzari, mentinere baza de date clienti
- indrumarea clientilor web shop

Cerinte:
- studii medii sau superioare
- aptitudini de comunicare
- cunoastrea limbii engleze sau maghiare poate fi un avantaj
- permis de conducere categoaria B
- abilitati Word, Excel, Email

Se ofera:
- salariu fix + bonus din vanzari
- target vanzari realizabil
- laptop + smartphone

0767827234

Poiana Cristei, Vrancea