Gratuit Companie Imobiliara Angajeaza Matasaru

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Matasaru

Companie Imobiliara Angajeaza

⭕ Candidatul ideal

Sa aiba o atitudine pozitiva si serioasa;
Cu experienta in departamentul call-center, experienta in domeniul imobiliar este un avantaj;
Sa ii placa sa lucreze direct cu oamenii;
Sa aiba rabdarea de a a oferi informatii complete clientilor;
Sa detina abilitati de comunicare
Sa aiba capacitatea de a prioritiza sarcinile de serviciu;
Sa aiba initiativa; Preferam o persoana care doreste sa persevereze
Sa fie posesor de carmet cateboria B

Descrierea jobului
Compania Imobiliara SENZI KRONSTADT angajează agenți de vânzări (cu/fără experiență) și consilieri Imobiliari, pentru departamentele rezidențiale (imobile vechi și noi) , case/vile și terenuri ,hale ,spatii industriale,spatii comerciale.
Oferim condiţii complete pentru desfăşurarea activităţii, la standarde occidentale:
- Autoturism de serviciu;
- Salariu fix + comision din vânzări;

- Posibilitate promovare oferte pe toate canalele de publicitiate existente;
- Participare la toate evenimentele (târguri) de profil;platite.
- Portofoliu de clienţi.
-Pentru candidații fără experiență în domeniu, se asigură calificarea la locul de muncă (GRATUIT), condiții și venituri substanțiale încă din primele luni.

Descrierea companiei
COMPANIA SENZI KRONSTADT aflata in topul primelor 5 firme specializata in piata din BRASOV, cauta consultanti imobiliari dornici sa dezvolte o cariera intr-un domeniu dinamic unde satisfactiile profesionale se imbina cu cele materiale.

747 , 771

0788377678

Matasaru, Dambovita