Gratuit Consilier Vanzari - SuportBicicleta.ro Bobalna

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Mai 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Bobalna

Consilier Vanzari - SuportBicicleta.ro

⭕ Candidatul ideal

Esti candidatul ideal daca:

- Ai experienta relevanta intr-o pozitie similara, preferabil in domeniul vanzarilor de accesorii auto si/sau sportive;
- Ai cunostinte de utilizare PC (MS Office - word, excel, outlook) nivel mediu;
- Vorbesti si scrii engleza la nivel mediu;
- Detii permis auto categoria B;
- Ai o inclinatie spre lucruri tehnice si practice, iar surubelnita in stea nu ti-e straina;
- Ai abilitati bune de comunicare si iti place sa vorbesti cu oamenii;
- Ai o atitudine pozitiva, entuziasm si esti orientat spre rezultat;
- Esti flexibil si iti doresti sa inveti;
- Ai initiativa, esti perseverent si esti atent la detalii;
In rest, daca mai ai și simtul umorului, o sa fim o echipa tare reusita.

Descrierea jobului

Ce vei face in cadrul firmei:

- In primul rand, intampini clientii in magazin cu o atitudine pozitiva :)
- Administrezi intregul proces de vanzare al produselor, de la preluarea comenzii de pe mediile de vanzare ale firmei pana la pregatirea si livrarea produselor comandate;
- Oferi asistenta cu privire la produse pentru cererile venite ic pe mail, chat website sau direct in magazin;
- Preiei comenzile online, ice sau de pe chatul website-ului si ajuti clientii sa aleaga solutia potrivita pentru nevoile lor;
- Te asiguri ca produsele de la raft sunt bine organizate si complete;
- Receptionezi marfa in magazin;
- Ocazional, vei pregati accesoriile auto pentru montaj si vei efectua montajul efectiv;
- Ocazional, vei aproviziona magazinul cu produse de la depozit cu autoturismul firmei;

Ce iti oferim noi:

- Salariu fix atractiv;
- Bonus in functie de performante;
- Un mediu prietenos si relaxat;
- Posibilitate de avansare si invatare;

Descrierea companiei

Suportbicicleta . ro este un magazine online si fizic infiintat in 2013. Importam, distribuim si inchiriem suporturi de schi, suporturi de biciclete, bare transversale auto si cutii portbagaj pentru transportul echipamentelor sportive: biciclete, schiuri, snowboard-uri. Magazinul este situat in zona Piata Alba Iulia, Bucuresti.

Te rog sa trimiti CV-ul tau la adresa stefan [at] suportbicicleta . ro.

0773197403

Bobalna, Cluj