0.80 lei Consultant Vanzari Farmacia Salofarm Traian

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Noiembrie 29, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Traian

Consultant Vanzari Farmacia Salofarm

⭕ Candidatul ideal

- Studii medii;
- Experientele in vanzari cosmetice si in gestiunea marfurilor constituie avantaje;
- Foarte bune abilitati de comunicare, capacitate de persuasiune, dinamism, flexibilitate, deschiderea catre asimilarea de noi cunostinte.

Descrierea jobului

- Consiliere/indrumare clienti in alegerea produselor
- Planograme - asigurarea disponibilitatii marfii la raft, aranjare si verificare marfa
- Propuneri achizitii produse, recomanda catre sediu produse pentru listare in baza cererilor
- Verificarea numarului de zile de rotatie al stocului ,
- Participarea la training-uri de vanzari specific produselor promovate

Beneficii:

- Salariu fix
- Bonusuri in functie de realizari
- Asigurare privata de sanatate completa
- Programe de training si instruire.

Fiindca ai avea sansa sa lucrezi intr-o companie moderna si prietenoasa, in care munca se imbina cu entuziasmul. Daca ai experienta, pregateste-te sa descoperi bucuria de a avea rezultate rasplatite, iar daca esti la inceputul carierei vei avea sansa, atat sa iti dezvolti cunostintele si competenta, cat si beneficiile financiare. http://salofarm.ro/

Descrierea companiei

www.dayjobs.ro iti ofera locuri de munca in Romania si strainatate. Intra pe www.dayjobs.ro si aplica!

Day Jobs recrutare si selectie de personal optimizata pentru companii.

Day Jobs consiliere vocationala pentru candidati. 200 modele de CV-uri

Număr de telefon ✆ 0794465401

Traian, Teleorman