Gratuit Consultant Vânzări GSM în Chişineu-Criş Ilovat

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Februarie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mehedinti
  • Oraş: Ilovat

Consultant Vânzări GSM în Chişineu-Criş

⭕ HPA recrutează pentru clientul său, magazin specializat în comercializarea produselor GSM, Consultant vînzări în Chişineu-Criş.

Responsabilitati:
- promovarea si comercializarea accesoriilor GSM;
- interactionarea directa cu clientii si fidelizarea acestora;
- mentinerea si promovarea imaginii companiei;
- participarea intensa si activa in realizarea obiectivelor trasate;
- mentinerea stocului optim in concordanta cu vanzarile;

Cerinte:
- experienta in vanzari reprezintă un avantaj;
- prezenta agreabila, excelente abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- studii medii/superioare;
- competente operare PC (word, excel, e-mail);

Pachet salarial
- contract nedeterminat
- salariu atractiv + bonusuri
- program de lucru : 09-17

Cei interesati sunt rugati sa sune la nr. de : 730 - Silvia Pantoş

Număr de telefon ✆ 0745438745

Ilovat, Mehedinti