Gratuit Director Vanzari Suruburi Si Accesorii Mobila Pojorata

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: August 12, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Pojorata

Director Vanzari Suruburi Si Accesorii Mobila

⭕ SC IDEAL FEROLUC SRL angajeaza DIRECTOR VANZARI

Candidatul ideal

-experienta vanzari MINIM 3 ANI
-studii superioare,
-bune abilitati de comunicare si negociere
-gandire logica si precisa
-riguros, autodidact
-initiativa si perseverenta
-orientare spre rezultate
-atitudine proactiva
-persoana dispusa sa invete in permanenta ,cu dorinta de auto-depasire
-persoana cu reale abilitati de conducere

Descrierea jobului

-vizitarea clientilor existenti periodic
-extinderea portofoliului de clienti
-insusirea si implementarea strategiei companiei
-incasarea la timp a soldurilor
- implementarea promotiilor
- urmarirea agentilor de pe teren si imbunatatirea rezultatelor obtinute de ei
-promovarea serviciilor si produselor companiei
-implicarea in proiectele existente si viitoare ale firmei,suntem interesati de o colaborare pe termen lung
-jobul presupune deplasare in proportie de minim 50% din timp

Se ofera masina de serviciu,tableta si de serviciu.
Se ofera un pachet salarial avantajos, compus din salar fix si bonificatie dupa vanzari.

Descrierea companiei

Firma SC IDEAL FEROLUC face import si distribuie organe de asamblare si accesorii de mobila in urmatoarele judete: Bacau, Piatra Neamt, Iasi, Galati, Vaslui. Buzau, Rimnicu Sarat.

Număr de telefon ✆ 0743218710

Pojorata, Suceava