0.80 lei Livin Fresh Baneasa Angajeaza Personal Todireni

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Aprilie 26, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Botosani
  • Oraş: Todireni

Livin Fresh Baneasa Angajeaza Personal

⭕ Livin’ Fresh reprezintă un concept modern de coffee&juice bar care se adresează persoanelor ce-și doresc o alternativă zilnică la sucurile îmbuteliate din comerț. Ne ocupăm cu prepararea sucurilor naturale din fructe și legume, pe loc, tip fresh&smoothie și suntem probabil, cei mai vechi pe piață care încearcă educarea populației pentru a trăi sănătos și a se vitaminiza zilnic prin sucuri, integrând în meniu o diversitate largă de fructe și legume.
Avem nevoie de o colegă responsabilă, care sa știe sa vândă, să înțeleagă conceptul și principiile unei vieți sănătoase, sa se implice activ în învățarea, prepararea sucurilor și prezentarea/ recomandarea lor către clienți. Trebuie să fii o persoană comunicativă, cu aspect fizic agreabil, activă, zâmbitoare, sociabilă, dornică de muncă și de învățat lucruri noi, atentă la detalii și bine-organizată. Se solicită limba engleză la nivel începător. Experiența anterioară în vânzare este obligatorie, iar cea în domeniul horeca constituie un avantaj. Ne situăm în Băneasa Shopping City – galeriile Feeria.
Îți oferim: training profesionist, salariu motivant, bună-dispoziție, lucrul într-o atmosferă placută și într-o zonă exclusivistă, clienți educați și civilizați, dezvoltare profesională și personală intensivă, posibilitatea de a învăța și aplica principiile unei vieți sănătoase, posibilitatea de promovare in functie de performante.
Care vor fi responsabilităţile tale:
-Să anticipezi nevoile și dorintele clienţilor și să le îndeplinești, stabilind astfel o legătură de fidelizare cu aceştia;
-Să pregătești și să servești băuturi, produse alimentare şi produse din cafea de cea mai bună calitate, de fiecare dată. Să urmezi întotdeauna reţetele şi standardele de prezentare ale produselor;
-Să înveți procedeul de curățare, de păstrare și menținere a fructelor și legumelor, de folosire a semințelor și cel mai important – să cunoști scopul fiecărui ingredient;
-Să îţi însuşeşti cunoştinţele necesare pentru a crea o experienţă ireproşabilă pentru fiecare client, promovând astfel cultura, valorile și misiunea noastră;
-Să te comporţi impecabil şi onorabil;
-Responsabilități conexe de casierie și gestiune primară.

PS: Dacă vă doriți un job liniștit în care să stați cu ochii pe ceas, dacă știți că obosiți repede, dacă vă place mai mult facebookul și statul degeaba sau plimbatul prin mall, dacă aplicați în neștire fără să citiți anunțul și fără să rețineți unde aplicați, acest anunț nu este pentru voi. Nu cautăm persoane care migrează dintr-un loc de muncă în altul, nu acceptăm ochii dați peste cap, oamenii care n-au legatură cu domeniul sau care se răzgândesc dupa 1 lună. Nu vrem să ne încurcăm reciproc! Interviul se va derula în mai multe etape pentru a ne convinge ca ne potrivim.

Dacă ți-am captat atenția, așteptăm CV-ul tău însoțit de o poză la office at froothie.ro.
Mulțumim!

Număr de telefon ✆ 0749430775

Todireni, Botosani