0.80 lei Lucrator Comercial Pentru Cofetarie Buzau

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 3, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Buzau
  • Oraş: Buzau

Lucrator Comercial Pentru Cofetarie

⭕ Responsabilitati:

•Vanzarea produselor de cofetarie si patisserie
•Consilierea clientilor in alegerea produselor de cofetarie si patisserie
•Mentinerea si asigurarea curateniei la locul de munca

Profilul dorit:

•Persoana amabila, pozitiva, orientata spre clienti si nevoile lor
•Bune abilitati de comunicare si relationare
•Adaptabilitate, flexibilitate si spontaneitate
•Spirit de echipa
•Seriozitate si responsabilitate
•Disponibilitate pentru un program de lucru in doua ture
•Minim studii medii

Conditii de lucru: normale cu grad de dificultate mediu in realizarea atributiilor zilnice, in sector alimentar.

Programul de lucru: de luni pana duminica 8 ore / zi in doua ture, astfel:
-06:30 – 14:30 (cu 15 minute pauza de masa inclusa in programul de lucru)
-14:00 – 22:00 (cu 15 minute pauza de masa inclusa in programul de lucru)
Se acorda doua zile libere consecutive, majoritatea in cursul sapatamanii si mai putin in week-end.

Salariul oferit si beneficii:
-1500 lei net
-spor de week-end 40%
-tichete de masa in valoare de 9.57 lei / zi
-In primul an se acorda majorari salariale la 3 sau 6 luni, in functie de performanta, cu trepte de aproximativ 150 lei brut. Dupa primul an sunt majorari salariale anuale sau in functie de experienta si performanta obtinuta in activitate
-training initial individual cu o durata de aproximativ 3 saptamani
-spor de fidelitate acordat la o vechime mai mare de trei ani in cadrul companiei
-asigurare privata de sanatate acordata salariatilor cu o vechime mai mare de trei ani in cadrul companiei

0745544834

Buzau, Buzau