Gratuit Operator Calculator - Asigurari Sanpetru de Campie

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 24, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Sanpetru de Campie

Operator Calculator - Asigurari

⭕ Locatia: Auchan Sibiu

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unor persoane serioase, responsabile, cu bune abilitati de comunicare , sociabile si care pot remedia mici probleme fara dificultate.
Contract cu norma intreaga ( 8 ore)
Salariu atractiv ,cu posibilitatea de marire in functie de evolutia profesionala si acumularea informatiilor utile pentru a prospera in domeniul de asigurari .

Descrierea jobului

Salariu atractiv
Training
Posibilitate cursuri
Examinare in domeniul asigurarilor
( noi oportunitati /cariera in domeniul financiar-bancar/asiguri)
Posibilitatea de promovare

Descrierea companiei

Suntem o firma de brokeraj in asigurari prezenta pe piata din Romania de peste 10 ani, cu puncte de vanzare in toata tara, in permanenta dezvoltare , formata din personal tanar , dinamic, prietenos si pregatit sa-ti ofere suport la fiecare pas, pentru ca tu sa devii un adevarat profesionist.

0748312112

Sanpetru de Campie, Mures