Gratuit RCS-RDS Angajeaza Agent Comercial Marsa

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Marsa

RCS-RDS Angajeaza Agent Comercial

⭕ Candidatul ideal:
Cerinte:
- experienta anterioara in vanzari nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj;
- cunostinte in domeniul telecomunicatiilor (constituie avantaj);
- abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune;
- traininguri in domeniul vanzarilor (constituie avantaj);
- diplomatie, proactivitate si orientare catre client;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala.

Descrierea jobului

Responsabilitati si beneficii:
- prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele fizice / juridice;
- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti – persoane fizice / juridice;
- negocierea si incheierea de contracte cu persoane fizice / juridice;
- preponderent activitate de teren.
Oferta (bonusuri, beneficii):
- contract de munca;
- bonusuri in functie de performanta;
- posibilitate de evolutie profesionala.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
RCS & RDS este o companie romanesca rezultata in urma fuziunii in august 2005 intre Romania Cable Systems si Romania Data Systems. Compania este cel mai important furnizor de servicii integrate de comunicatii avand peste 90 de puncte de lucru in Romania, Ungaria si Slovacia.
Peste 1.000.000 de clienti beneficiaza de serviciile de televiziune prin cablu si satelit, iar peste 150.000 de companii folosesc serviciile de internet, transmisii de date si ie fixa oferite de RCS & RDS.

0211174642

Marsa, Giurgiu