Gratuit Referent Asigurari - CERNAVODA Baile Olanesti

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Valcea
  • Oraş: Baile Olanesti

Referent Asigurari - CERNAVODA

⭕ DEXASIG Broker de Asigurare recruteaza, pentru biroul din CERNAVODA, o persoana pentru pozitia de Referent Asigurari.
Responsabilitatile postului:
- Asistenta pentru activitatea de gestiune a portofoliului de asigurari;
- Asistenta pentru activitatea de ofertare pentru clienti.
Profil personal dorit:
- Persoana comunicativa;
- Capacitate de a lucra atat individual, cat si in echipa;
- Obisnuinta de a acorda atentie deosebita detaliilor.
Cerinte:
- Absolvent de liceu, cu diploma de bacalaureat;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel).
Beneficii:
- Instruire de baza in domeniul asigurarilor, prin cursuri platite de catre companie;
- Desfasurarea activitatii intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist, alaturi de liderul pietei de brokeraj din Constanta;

Locatia postului: CERNAVODA

TEL. 732

Număr de telefon ✆ 0379929980

Baile Olanesti, Valcea