Gratuit Reprezentant Vanzari Cu Engleza Sebes

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Februarie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Alba
  • Oraş: Sebes

Reprezentant Vanzari Cu Engleza

⭕ Descrierea jobului:
Jobul se axeaza pe procesul de vanzare de produse cosmetice. Nu sunt necesare cunostinte despre produse sau cunostinte in vanzari, insa cu siguranta vor fi un plus. Totul se va invata pe parcursul training-ului.
Pachet salarial de baza atractiv + bonusuri care vor ajunge sa dubleze pachetul de baza
Programul de lucru este in stransa legatura cu Statele Unite ale Americii, astfel orarul este in intervalul 16-24. Pauza de masa inclusa de 45 de minute.
Pentru programul cu Africa de Sud, orarul este intre 10-18, de asemenea cu o pauza de 45 de minute.
Birou in zona PIATA UNIRII (in cadrul Unirea Shopping Center). Locuri de parcare disponibile. Transport asigurat la sfarsitul programului.

Candidatul ideal:
Suntem in cautare de colegi (fete, baieti) pentru mai multe posturi de Operator Call Center - Agent de vanzari. Persoana pe care o cautam trebuie sa fie:
activa
independenta
politicoasa
fluenta in limba Engleza
dezinvolta si fara trac la
capabila sa accepte refuzuri si sa fie optimista

Pentru programari la interviu, va rugam sa atasati CV-ul dumneavoastra intr-un mesaj sau puteti sa il trimiteti pe adresa de email.
Va multumim!

Număr de telefon ✆ 0776037928

Sebes, Alba