Gratuit Reprezentant Vanzari Enel Door To Door Full-time Lazareni

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 10, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Lazareni

Reprezentant Vanzari Enel Door To Door Full-time

⭕ Descrierea jobului

Ce vei face:
• Promovarea si mentinerea imaginii Companiei si a Grupului Enel;
• Promovarea si vanzarea de energie electrica si servicii adaugate catre clientii persoane fizice;
• Incheierea contractelor de furnizare a energiei electrice cu clientii;
• Intocmirea si transmiterea de rapoarte periodice de activitate.

Candidatul ideal

• Disponibilitate pentru activitate de teren;
• Persoana ambitioasa, orientata catre client si catre rezultat;
• Atitudine colaborativa, deschisa;
• Abilitati foarte bune de prezentare, relationare interpersonala si de negociere;
• Initiativa si eficienta.

Ce oferim:
• Salar fix ;
• Bonusuri lunare in functie de realizari, alte premii pentru atingerea rezultatelor;
• Oportunitati de dezvoltare profesionala si personala prin participarea la programe de training;
• Oportunitatea de avansare in cadrul Companiei pe criterii de performanta.

Nu ezita sa ne contactezi !

0779679251

Lazareni, Bihor