1.60 lei Reprezentant Vanzari Giera

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Giera

Reprezentant Vanzari

⭕ Candidatul ideal:

* Domiciliul stabil in Oradea
* Bune abilitati de comunicare si adaptare la interlocutor;
* Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale;
* Responsabil fata de munca proprie si orientat spre atingerea rezultatelor dorite;
* Constituie avantaj experienta profesionala.
* Disponibilitate pentru activitate dinamica, desfasurata preponderent pe teren;
* Minim studii medii finalizate (diploma de Bacalaureat care sa ateste finalizarea studiilor medii);
* Permis de conducere, categoria B - deplasarea in teren se face cu autoturismul din dotare, proprietate a companiei
*Aria de acoperire este: jud.Bihor

Descrierea jobului:

Obiectivul principal:
Dezvoltarea afacerii companiei in aria repartizata prin realizarea volumelor de vanzari si stabilirea relatiilor de parteneriat cu toti clientii alocati, respectand standardele si politicile companiei.
Responsabilitati principale:
* Dezvolta baza de clienti in sectiunea care ii este alocata: prin adaugarea de clienti noi, prin diversificarea produselor comercializate in clientii existenti;
* Viziteaza regulat clientii arondati, respectand vizitele zilnice stabilite prin ruta desemnata;
* Vinde produsele companiei respectand si urmarind indeplinirea obiectivelor de vanzare zi/luna/an;
* Inchide procesul de vanzare prin recuperarea in intregime a contravalorii facturilor la toti clientii din aria sa de acoperire.
Beneficii;
Masina,,tableta,bonuri de masa,bonusuri,prime.

Echipa Marathon Distribution Group inseamna sute de oameni talentati, orientati catre rezultat si calitate care contribuie zilnic la succesul companiei.
Muncim cu pasiune pentru a ne depasi zi de zi, ne dezvoltam prin inventivitate, invatam din greseli, iar realizarile noastre se vad in ceea ce suntem acum – un lider de piata. Enjoy the right choice!

Număr de telefon ✆ 0712400909

Giera, Timis