Gratuit Reprezentant Vanzari Valea Ursului

Agenti Vanzare / Consultanti Published date: Martie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Valea Ursului

Reprezentant Vanzari

⭕ Candidatul ideal:
- persoana dinamica si organizata; persoana comunicativa, sociabila;
- persoana serioasa si responsabila;
- aptitudini de vanzator (experienta in vanzari = avantaj)
- excelente abilitati de comunicare
- cunostinte bune utilizarePC: WORD, EXCEL, Outlook
- abilitati de negociere
- permis conducere cat B
- studii superioare (avantaj)

Descrierea postului:
- promoveaza produsele firmei
- prospectare client; intocmire si urmarire oferte
- gestioneaza portofoliul de clienti alocati
- preia si proceseaza comenzile transmise de clienti

Oferta (bonusuri, beneficii):
- salariu motivant + comision
- masina, laptop,

Descrierea companiei:
Vanzare si distributie echipamente de lucru si protectia muncii www pro-safe.ro

0766221862

Valea Ursului, Neamt