Gratuit Coordonator Logistica /Dispecer /Expeditioner International Caseiu

Alte Locuri De Munca Published date: Martie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Caseiu

Coordonator Logistica /Dispecer /Expeditioner International

⭕ Candidatul ideal

Cunostinte de limba engleza, alta limba straina si studii economice constituie un avantaj. MS OFFICE.
Abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere, spirit organizatoric,
initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor. Perseverenta , deschidere pentru lucrul in inchipa, entuziasm.

Descrierea jobului

Promovare si vanzare servicii in conformitate cu politicile companiei.
Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori.
Urmarirea si gestionarea activitatilor zilnice de logistica.
Urmarirea incasarilor si platilor.
Realizarea obiectivelor lunare si anuale ale companiei.

0745793791

Caseiu, Cluj