Gratuit Gestionar Depozit Piese Auto Voinesti

Alte Locuri De Munca Published date: Februarie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Dambovita
  • Oraş: Voinesti

Gestionar Depozit Piese Auto

⭕ Com Nico angajeaza gestionar depozit piese auto

Cerinte :
Permis cat b

- Studii medii
- Experienta in domeniu
- Cunostinte de utilizare PC(Excel,soft gestiune)
- Persoana atenta la detalii

Responsabilitati :

- Preluarea si receptia marfii
- Pregatirea marfii pentru livrare
- Asigura gestiunea stocului de marfa
- Introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
- Asigura miscarea stocurilor

Oferim:

-salariu motivant cu posibilitate de crestere in functie de performante
-program 8 ore
-bonusuri de sarbatori
-respectarea zilelor libere legale
-in functie de performante recompensam eforturile depuse, cu un concediu pe timp de vara asigurat de catre compania noastra.

Mai multe detalii vom oferi in urma interviului.
Pentru interviu va rugam trimiteti C.V. In limba romana pe adresa noastra de email

0729017487

Voinesti, Dambovita