Gratuit Operator Minilaborator Foto Si Personalizari Copyprint Piata Romana Mihai Viteazu

Alte Locuri De Munca Published date: Martie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Mihai Viteazu

Operator Minilaborator Foto Si Personalizari Copyprint Piata Romana

⭕ Obiectivele specifice functiei/pozitiei

Comunica direct cu clientii in vederea servirii lor cu profesionalism, receptivitate, amabilitate, operativitate;
Responsabilitati:

Procesare digitală a fotografiilor (minilab Fuji);
Realizare ștampile;
Personalizare (puzzle, tricouri, căni, placuțe ceramice, mousepad, etc);
Printare / inscripționare cd/dvd;diverse

Cerintele postului:

– Persoana sociabila, ce interactioneaza usor cu cei din jur, orientat catre client; Abilitati excelente de comunicare
– Dorinta/ capacitatea de a invata lucruri noi (produse sau tehnici de personalizare) utile in activitatea zilnica;
– Bune abilitati de comunicare scrisa si verbala in limba romana; cunoasterea limbii engleze, nivel mediu, ar reprezenta un avantaj;
– Cunostinte bune de utilizare PC (Photoshop, Corel); experienta in printare reprezinta un avantaj.
– Tinuta profesionala.

Conditii de munca si salarizare

– Program full-time;
– Contract de munca cu durata nedeterminta;
– Mediu placut, colegi prietenosi, saritori;
– Pachet salarial bun.

Daca esti interesat, trimite cv-ul tau la adresa de mail si specifica postul de care esti interesat!

0732251793

Mihai Viteazu, Constanta