0.80 lei AJUTOR CASNIC In Regim Intern Navodari

Bone / Menajere Published date: Martie 19, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Constanta
  • Oraş: Navodari

AJUTOR CASNIC In Regim Intern

⭕ Suntem o familie de oameni seriosi, educati, care trateaza cu respect si afectiune colaboratorii apropiati, integrandu-i in viata noastra ca familie. Avem o fetita de 3 ani si mai asteptam un bebe in curand. Locuim la casa in zona centru Ploiesti si putem oferi cazare in conditii f bune, in corp de casa separat, in aceeasi curte. Cautam o doamna de 28-55 ani pt menaj si ajutor cu copiii, de preferinta sa locuiasca cu noi, dar putem fi deschisi si pt formula externa, daca exista disponibilitate pentru program extins.
PROFIL CAUTAT:
- o persoana cu disponibilitate de timp, fara multe obligatii familiale
- NEFUMATOARE
- 28-55 ani
- nivel educational: minim 10 clase
- o persona DISCRETA, cu valori frumoase si limbaj ingrijit
- o persoana atenta la detalii, ordonata, care sa isi faca treaba cu simt de raspundere, careia sa ii fie draga curatenia
- muncitoare si cu un nivel bun de energie, fara constrangeri medicale pt indeplinirea responsabilitatilor
- rabdatoare, afectuasa cu copiii, cu tact si cu o atitudine pozitiva

RESPONSABILITATI:
PE PARTE DE MENAJ:
- activitati curatenie zilnica in casa: ordine, vase, aspirat, mop, praf, bai, rufe
- gatit
- calcat
- facut piata/alte cumparaturi
- periodic, curatenie in profunzime: geamuri, perdele, dulapuri,
AJUTOR cu COPIII: fetita va merge la gradinita, iar mama va sta acasa cu bebelusul, asa ca vom avea nevoie sa cooperam si sa ne impartim in functie de context diferite sarcini legate de supravegherea si ingrijirea bebelusului, dusul si adusul fetitei de la gradinita, dusul fetitei la activitati, plimbarile in parc etc.
Program de lucru: de L pana V de la 7.30 la 18.30, 3 weekenduri/luna libere, 1 sambata pe luna se lucreaza.
Pachet salarial: Salariu intre 1200-1800 lei/luna, variaza in fct de timp disponibil, experienta, abilitati, referinte. Se adauga cazare, masa, internet, abonament transport pe toate liniile in Ploiesti

Rog persoanele interesate sa ne contacteze la tel 747 sau sa ne trimita un mesaj pe in care sa se prezinte pe scurt (experienta relevanta, disponibilitate timp, program si motivatie pt post) si sa isi lase detaliile de contact pt a le putea suna.

Număr de telefon ✆ 0709067947

Navodari, Constanta