Gratuit Angajez Doamna Cu Varsta Intre 25-45 De Ani Operator MAgazin Online Dumbrava

Call Center / Suport Clienti Published date: Aprilie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Timis
  • Oraş: Dumbrava

Angajez Doamna Cu Varsta Intre 25-45 De Ani Operator MAgazin Online

⭕ Angajam in conditii Avantajoase Operator magazin online, doamna cu varsta cuprinsa intre 25 si 45 de ani

Responsabilitati:

- Preluarea apelurilor ice in limba romana;
- Oferirea informatiilor corecte si intr-o maniera profesionala;
- Raspunde la email-urile clientilor si a colaboratorilor;
- Asigurarea unei evidente clare a activitatii desfasurate;
- Preluarea si procesarea comenzilor de la clienti;

Cerinte:

- Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
- Abilitati de a folosi calculatorul, MS Office, Internet;
- Putere de convingere, tenacitate;
- Experienta anterioara constituie un avantaj;
- Rezistenta in situatii dificile;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu fix
1800 de lei
-Contract de Munca
- Reduceri la toate produsele de pe site.
- Bonusuri de vechime;
- Bonusuri in functie de performanta.
- Training si suport continuu.
- Program de munca 10-17
- locatia se afla in sector 2 Bucuresti in apropiere de carrefour Colentina.
* Persoanele interesate sunt Rugate sa trimita un CV + poza la INTR-UN MESAJ PE mai multe detalii 765

Număr de telefon ✆ 0708352355

Dumbrava, Timis