Gratuit Angajăm Animator Petreceri Ibanesti

Evenimente Si Divertisment Published date: Martie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Ibanesti

Angajăm Animator Petreceri

⭕ Master Escape este un loc inedit pentru petreceri de copii, petreceri care implica evadare reală din camere special amenajate, jocuri socio-educative și dans.

Condiţii:
- bucuria de a te juca si de a petrece,
- lejeritate în interacţiunea cu copiii,
- prezenţă fizică plăcută,
- punctualitate,
- gândire constructivă,
- disponibilitate de a învăţa şi a te dezvolta,
- spirit de lider,
- atitudine care să inspire pozitiv copiii.
- vârsta 17-27 ani

Descrierea jobului
-îi antrenează pe copii în jocuri de societate și distracție
-le comunică instrucțiunile jocului de evadare într-o manieră plăcută și interesantă
-îi supraveghează în timpul evadării din camerele special create
-ajută la menținerea ordinii și curățeniei

Beneficii:
- dezvoltare personala,
- experienţe plăcute, memorabile,
- un mediu plăcut pentru desfăşurarea activitaţii,
- lejeritate în organizarea programului,
- câştig direct proporţional cu timpul alocat activităţii, disponibilitatea de a învăţa şi implicare.

Asteptam cv-ul tau si profilul fb pe mail.

Număr de telefon ✆ 0714612696

Ibanesti, Mures