Gratuit Corporate Travel Consultant Miercurea Nirajului

Evenimente Si Divertisment Published date: Februarie 2, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Miercurea Nirajului

Corporate Travel Consultant

⭕ OK Service Corporation Ploiesti angajeaza Corporate Travel Consultant

Responsabilitati
- Gestionarea portofoliului de clienti
- Derularea contractelor existente
- Asistarea Departamentului Programe in derularea contractelor
Cerinte
- Experienta minim 3 ani in organizarea de pachete pentru evenimente in tara si strainatate (zbor, cazare, servicii masa, excursii, plata taxa de participare, etc)
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Constituie avantaj cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala( germana, franceza, spaniola)
- Cunostinte solide de piata a turismului
- Cunostinte de constructie tarifara servicii si pachete de servicii pentru grupuri si individuali (turism intern, extern, ticketing)
- Cunostinte de utilizare a sistemelor de rezervari a tour-operatorilor constituie un avantaj
- Cunostinte de gestionare a produselor si serviciilor
Beneficii Oferite
- pachet salarial atractiv

Doritorii pot trimite CV pe adresa companiei pana pe 19.10.2017

0703396752

Miercurea Nirajului, Mures