Gratuit Front Office Assistant Loc De Joacă Educativă Gruiu

Evenimente Si Divertisment Published date: Noiembrie 2, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ilfov
  • Oraş: Gruiu

Front Office Assistant Loc De Joacă Educativă

⭕ Loc de joacă educativă de tip club de știință angajează front office assistant.

Cerințe:
Candidatul ideal este o persoană prezentabilă, caldă și apropiată de copii. Studiile pedagogice nu sunt obligatorii, dar reprezintă un avantaj.

Responsabilități:
- întâmpină și îndrumă vizitatorii;
- oferă informații despre exponate și modul de interacțiune al vizitatorilor cu acestea;
- menține o bună comunicare cu partenerii și celelalte părți implicate;
- supraveghează buna desfășurare a activității.

Program de lucru: cinci zile pe săptămână, inclusiv sâmbetele în mod alternativ, de la 12:00 la 20:00.

Punctul de lucru se află în zona metrou Unirii.

Persoanele interesate vor trimite pe mesageria interna un CV sumar în care vor specifica datele personale, experiența și studiile relevante pentru acest job, vor atașa o fotografie si vor scrie câteva rânduri despre ce i-a motivat să aplice.

Doar aplicanții selectați pentru interviu vor fi contactați.

Număr de telefon ✆ 0330676060

Gruiu, Ilfov