Gratuit Operator Facturare Madaras

Finante / Contabilitate Published date: Septembrie 9, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Mures
  • Oraş: Madaras

Operator Facturare

⭕ Candidatul ideal:
- studii medii finalizate;
- abilităţi dezvoltate de comunicare;
- abilităţi organizatorice;
- capacitate de lucru în echipă;

Descrierea postului:
- preia devizele de lucrari si intocmeste factura clientului;
- incaseaza contravaloarea facturilor;
- operează în stoc mişcările de marfa (intrări, ieşiri);
- completează documentele justificative legate de stocuri;
- urmareşte ca marfa să corespundă din punct de vedere cantitativ şi calitativ;
- realizează periodic invetarul la mărfurile din depozit;

Beneficii:
- un pachet salarial corelat cu performanţa în muncă;
- prime şi bonusuri ocazionale;
- mediu de lucru profesionist;

Număr de telefon ✆ 0755869343

Madaras, Mures