1.60 lei Angajam Electrician Intretinere Sectie De Cafea Baicoi

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Martie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Baicoi

Angajam Electrician Intretinere Sectie De Cafea

⭕ Angajam electrician intretinere pentru sectie de procesare cafea, in Comuna Chiajna. cu transport asigurat de la Autogara Militari.

Cerinte:

- Persoana responsabila
- Experienta in domeniul productiei cu utilaje industriale
- Studii medii de specialitate (liceu) constituie un avantaj
- Certificare si acreditare in meseria de electrician
- Cunostinte in automatizari-mecatronica reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

- Interventie in caz de avarie
- Intretinerea si mentenanta utilajelor

Beneficii:

- Contract de munca nedeterminat
- Salariul incepe de la 2400 - 3000 Lei net (in mana)
- Tichete de masa - 15 lei / tichet
- Program: L-V: 06:30 - 14:30 / 14:30 - 22:30
- Abonament medical la Regina Maria
- Prime de Craciun si Pasti - 1000 Lei prima
- Transport asigurat din Sector 6 - Autogara Militari

Pentru detalii si programari imi puteti scrie mesaj cu nr. Dvs. de sau, ma puteti contacta la 755 - Cristi Musat

0778683304

Baicoi, Prahova