Gratuit Sef Santier - Inginer Constructii Maneciu

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Martie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Maneciu

Sef Santier - Inginer Constructii

⭕ CV-ul se poate trimite prin mesaj .

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice in constructii
- Experienta de minim 3 ani pe o pozitie similara
- Eficienta in organizare, capacitate de planificare, control si evaluare a activitatilor specifice din santier
- Capacitate de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii

Descrierea jobului

- Conduce si raspunde de intreaga activitate din santier
- Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor limita.
- Organizeaza, indruma, conduce, controleaza si coordoneaza activitatile subcontractorilor
- Raspunde de desfasurarea in mod eficient a activitatii in vederea incadrarii in conditiile contractuale (timp, calitate, cantitate)
- Gestioneaza comenzile de materiale din santier pentru lucrarile planificate
- Participa in santier la sedinte pentru evaluarea stadiilor de executie precum si pentru problemele care pot aparea
- Colaboreaza si informeaza direct beneficiarul pe durata proiectului privind evolutia lucrarilor

Se ofera contract de munca, salariu atractiv, birou in santier, laptop, imprimanta, etc
Lucrarea o reprezinta un ansamblu rezidential in sectorul 6.

0792658743

Maneciu, Prahova