Gratuit Tehnician Mentenanta Manastirea Homorului

Ingineri / Meseriasi / Constructori Published date: Februarie 11, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Suceava
  • Oraş: Manastirea Homorului

Tehnician Mentenanta

⭕ Candidatul ideal

- Studii medii / superioare tehnice ;
- Cunoștințe sau experiență în: Automatizări / Electromecanică / Electronică aplicată / Tehnologia construcţiilor de maşini ;
- Citirea și interpretarea schemelor electrice și a diagramelor de proces ;
- Utilizarea instrumentelor de măsură și control ;
- Inițiativă, spirit de echipă și capabil să respecte termenele limită ;
- Obligatoriu cunoștințe medii de limba engleză.

Descrierea jobului

- Întreţinerea şi repararea maşinilor automate / semiautomate şi a roboţilor din procesul de producţie ;
- Realizarea reglajelor la senzori, bariere optice, cilindri pneumatici și părți mecanice ale mașinilor automate / semiautomate și a roboților ;
- Întocmirea și transmiterea analizelor defecțiunilor apărute, soluționarea acestora și propuneri de acțiuni preventive.

Oferim

- Salariu atractiv;
- Tichete de masă;
- Bonusuri și alte beneficii;
- Transport asigurat.

Weidmüller Interface România
Tăuţii Măgherăuş Strada 66 nr.8

Număr de telefon ✆ 0789590735

Manastirea Homorului, Suceava