Gratuit Administrator Site-uri Web Si Conturi Social Media Poenarii Burchi

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Prahova
  • Oraş: Poenarii Burchi

Administrator Site-uri Web Si Conturi Social Media

⭕ Companie in plina dezvoltare, angajam administrator pentru site-urile si conturile noastre social media.

Domeniul de activitate al companiei: vanzarea de ATV, motociclete, scutere, skijet, Spyder, snowmobile, accesorii si echipamente.

Site web: atvrom.ro

Numar de posturi disponibile: 2

Responsabilitatile noilor angajati vor fi urmatoarele:
- administrarea site-urilor alocate
- incarcarea de produse cu preturi, imagini, descrieri, specificatii, videoclipuri, fise tehnice, cataloage de accesorii
- documentarea produselor incarcate (descrieri cu marketing si promovare, intelegerea specificatiilor tehnice de la producator si inglobarea acestora in descriere)
- optimizare SEO la nivel de baza (keywords, tags, meta tags, footers, imagini si pdf-uri, link building)
- copywriting - redactarea de stiri si review-uri de produs
- administrarea paginilor de social media alocate (postari zilnice si comunicarea interactiva cu clientii)
- ocazional, preluarea de comenzi de pe site-urile alocate si directionarea acestora catre echipa de vanzari
- preluarea de cereri de oferta de pe conturile social media alocate si directionarea acestora catre echipa de vanzari
- postarea de anunturi cu produsele comercializate pe site-uri de anunturi gratuite sau cu plata
- verificarea site-urilor producatorilor si furnizorilor pentru noi produse introduse in oferta in vederea preluarii si postarii acestora pe site-urile alocate
- verificarea site-urilor furnizorilor, compararea preturilor cu cele de pe site-urile alocate si actualizarea lor
- actualizarea de preturi pe site-urile alocate conform indicatiilor de la management
- introducerea si/sau actualizarea de promotii (preturi reduse si cadouri) pe site-urile alocate conform indicatiilor de la management
- verificarea zilnica si independenta a propriei activitati si raportarea catre management
- colaborarea cu departamentele vanzari si leasing pentru modificari pe site-uri in timp real conform necesitatilor
- alte sarcini conform cerintelor zilnice

Cerintele pentru candidati sunt urmatoarele:
- disponibilitate pentru un program full-time, de 9 ore cu 1 ora pauza de masa cu lucru de la birou
- disponibilitate de angajare pe termen lung
- limba engleza scris, citit nivel avansat (conditie obligatorie, va rugam nu aplicati daca nu intruniti)
- operare PC nivel mediu plus capacitatea de a intelege noi concepte IT si web
- Microsoft Word, Excel, Outlook nivel mediu
- studii superioare (constituie avantaj)
- cunostinte medii de copywriting sau abilitatea de a compune descrieri de produs atractive
- notiuni de promovare social media (de baza si cu disponibilitatea de a invata)
- cunostinte de baza SEO (constituie avantaj dar nu sunt obligatorii)
- rabdare, perseverenta, atentie la detalii, buna comunicare
- abilitati de exprimare eficienta in scris
- capacitatea de a lucra in echipa si de a urma indicatii
- capacitatea de invatare independenta
- dorinta de a invata si de a evolua profesional in domeniul IT/web/online

Oferim o echipa tanara, un mediu de lucru placut, birou modern intr-o locatie usor accesibila la 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Mihai Bravu, salariu competitiv si

toate premisele pentru a va dezvolta profesional.

Applicati prin mesaj cu un CV actualizat si, atasate intr-un document, raspunsurile la urmatoarele intrebari:

1. Care este salariul dorit in functie de cunostintele dumneavoastra si descrierea postului?
2. Intrati pe site-ul can-am.brp.com - alegeti un model ATV si faceti o descriere de produs completa care sa includa marketing si specificatii, una in romana si una in engleza (creatie proprie, inspirata din site dar nu copy-paste).
3. Intrati pe link-ul urmator si faceti o descriere in engleza pentru produsul Indian Scout 1133 (marketing + specificatii): https://www.atvrom.ro/motociclete/indian-scout-1133-17

Asteptam cu interes candidaturile dumneavoastra.

0735697882

Poenarii Burchi, Prahova