Gratuit Tehnician Telecomunatii Vulturesti

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Vulturesti

Tehnician Telecomunatii

⭕ Descriere
CV-URILE SE VOR TRIMITE PE ADRESA DE E-MAIL hr[at]b2b-telecom.ro
Candidatul ideal:
- profil studii tehnic ( reprezinta un avantaj, dar nu o cerinta obligatorie)
- experienta de lucru cu scule: bormasina, autofiletanta, sertizator
- spirit de munca in echipa
- apt de lucru la inaltime (max 3-4m)
- punctual
- responsabil
- ambitios
- permis conducere catB (reprezinta un avantaj)
Descrierea jobului
- cablare/montare/instalare sisteme de telecomunicatii si securitate
- demontare si montare echipamente de telecomunicatii de la clienti
- punere in functiune sisteme/routere/
- se asigura calificare la locul de munca (daca este nevoie)
- salariu si bonusuri discutabile in momentul interviului
Descrierea societatii
suntem o societate cu personal tanar, ambitios si dornic de afirmare.
Clientii ne apreciaza pentru promptitudine, profesionalism si rapiditate si noi ne respectam angajatii.

0795947519

Vulturesti, Vaslui