Gratuit Voodoo Angajeaza Supraveghetor Internet Cafe Dobreni

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Dobreni

Voodoo Angajeaza Supraveghetor Internet Cafe

⭕ Voodoo angajeaza supraveghetor sala internet-cafe

Ocupantul acestui post va avea in principal urmatoarele RESPONSABILITATI:
* Intampinarea clientilor intr-o maniera cat mai profesionista
* Supravegherea permanenta a clientilor din incinta salii
* schimbarea perifericelor la nevoie

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele CERINTE:
* cunostiinte minime de calculator
* Studii medii finalizate cu sau fara diploma de bacalaureat
* Aspect fizic placut
* Orientare catre client
* Bune abilitati de comunicare
* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
* Responsabilitate, integritate, planificare si organizare
* Lucru in echipa
* Disponibiliate pentru lucru in ture

BENEFICII:
-salariu atractiv
-contract de munca
-vestimentatie personalizata gratuita in functie de anotimp ( tricou / bluza )
-posibilitati de dezvoltare profesionala
-mediu de lucru placut si dinamic
-echipa tanara
-acces gratuit la calculator in timpul liber
-2 bauturi calde / zi ( cafea, ceai, ciocolata )
Salarizare: 1000 lei + contract
Cei interesati trebuie sa trimita cv-ul la adresa: office[at]vdo.ro ; relatii la 0332405405

0784583257

Dobreni, Neamt