0.80 lei Cautam Designer Visual Creativ. Portofoliu Optional. Program Flexibil Didesti

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 15, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Teleorman
  • Oraş: Didesti

Cautam Designer Visual Creativ. Portofoliu Optional. Program Flexibil

⭕ Ce cerem de la persoanele interesate:
- Capacitate foarte bună de lucru în echipă și în condiții de termene limită;
- Persoană creativă, dedicată, pasionată de graphic design;
- Atenție la detalii, simț estetic dezvoltat;
- Persoană organizată și ordonată
- Cunoștințe software:3DSMax (avantaj) Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe Indesign;
(nu ai experienta in aceste programe? Pregateste-te pentru job prin partenerii nostri si obtine separat proiecte freelancing pe :/(/inflexion media. com /pluralvision].
Ce cautam:
Te cautam pe tine dacă îți dorești un job part-time remoote, de Grafician, dacă ai și ceva experiență 3D și ești CREATIV și optimist. Și ne-ar mai plăcea să ai deja cunostinte bune in Adobe. Ne-ar placea sa fii exigent cu tine si sa ai capacitatea de a te descurca singur si de a invata singur, dar și obișnuit să jongleze cu proiectele. Noi venim cu promisiunea solemnă că nu te vei plictisi.
Responsabilități:
- Oportunitatea de dezvoltare profesională
- Realizare grafică pentru diverse proiecte editari foto, postere, flyere, 2D si ilustratii, machete de presa etc. și pregătirea lor pentru tipar
Ofertă (bonusuri, beneficii):
- venitatractiv în funcţie de nivelul de implicare, performanţă şi rezultate
- Mediu de lucru remotte.
Dacă vrei să te alături echipei noastre, poti sa ne scrii si aici!

0787810492

Didesti, Teleorman