1.60 lei Angajam Programator Web Teslui

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Olt
  • Oraş: Teslui

Angajam Programator Web

⭕ Candidatul ideal

Ne extindem echipa. Angajam acum programator web care sa stie PHP, HTML, CSS, JavaScript, etc... Daca vrei sa te dezvolti si sa dezvolti aplicatii web inovatoare pentru clientii nostri, tu esti omul pe care il cautam. Nu va fi usor sa lucrezi pentru noi, dar promitem ca va fi frumos si nu vei avea cum sa te plictisesti.

Cum trebuie sa fii ca om:
- Superpasionat de programare, adica sa fii mereu la curent cu tot ce e nou
- Sa vrei sa fii cel mai bun, un maestru al codului
- Sa iti placa sa gasesti solutii impreuna cu colegii
- Sa fii fun:)

Ce trebuie sa stii ca PHP Developer:
- Experienta minimum 2 ani
- Cunostinte avansate de programare PHP si MySql
- Cunostinte avansate de programare OOP
- Cunostinte avansate de Javascript (jQuery) si AJAX
- Cunostinte avansate HTML si CSS
- Limba engleza nivel mediu
- Experienta in construirea interfetelor compatibile cu device-urile mobile
- Experienta in mediul de programare MVC (Laravel)
Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Scrii cod curat si comentat
- Faci research pentru cele mai bune solutii tehnice
- Te consulti cu managerul si echipa pentru a implementa cele mai bun solutii
- Intocmesti specificatii pentru aplicatii sau module noi
- Respecta deadline-urile pe care si le-a setat singur
- Participi la SCRUM meetings

Avantaje:
- Salariu pe masura cunostintelor, adica iti oferim cat meriti; plus ca la noi se platesc orele suplimentare
- Nu suntem corporatristi, nu vrem sa te spalam pe creier, nu avem reguli stupide
- Vei avea ocazia sa lucrezi direct cu unii dintre cei mai inteligenti oameni de pe 4 continente
- Locatie funny si cool
- Program flexibil

Descrierea companiei

Suntem o agentie care face custom web development & UX design pentru clienti de pe patru continente. Ne mandrim ca putem lucra cu cele mai noi tehnologii pentru clienti care vor sa schimbe lumea.

0712044275

Teslui, Olt