Gratuit Angajam Tehnician Telecomunicatii Gurasada

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Gurasada

Angajam Tehnician Telecomunicatii

⭕ Angajam tehnician telcomunicatii!
Conditii:
- studii tehnice ( reprezinta un avantaj, dar nu o cerinta obligatorie)
- experienta de lucru cu scule: bormasina, autofiletanta, sertizator
- spirit de munca in echipa
- lucru la inaltime (max 3-4m)
- punctual
- responsabil
- ambitios
- permis conducere cat. B
Descrierea jobului
- cablare/montare/instalare sisteme de telecomunicatii
- punere in functiune echipamente de telecomunicatii
- salariu si bonusuri discutabile in momentul interviului
CV-urile se pot trimite prin mesaj de pe platforma .ro unde puteti atasa fisiere ( jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt. Fisierul poate aveam maxim 2 MB

0377949440

Gurasada, Hunedoara