Gratuit Angajez Tehnician IT Negresti

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 16, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Neamt
  • Oraş: Negresti

Angajez Tehnician IT

⭕ Candidatul ideal

- Absolvent de studii medii sau superioare cu profil tehnic.
- Experiența profesionala de minim 1 an in domeniu pe un post similar (instalare, depanare, diagnosticare si configurare: Copiatoare, Imprimante, Multifuncționale, Calculatoare).
- Cunoștințe de instalare, configurare si depanare copiatoare, imprimante si calculatoare.
- Cunoștințe de operare PC (Windows, MS Office).
- Cunoștințe de instalare si configurare rețele de calculatoare si echipamente IT.
- Spirit de echipa, rezistent la stres, cu abilitați bune de comunicare si capacitate de organizare eficienta a timpului de lucru.
- Limba engleza – nivel mediu.
- Posesor permis de conducere categoria B (Criteriu de selecție obligatoriu).

Descrierea jobului

- Asigura diagnosticarea, repararea si întreținerea echipamentelor de printare (copiatoare, imprimante multifuncționale) la sediul companiei și al clienților.
- Efectuează instalarea si configurarea echipamentelor comercializate de companie.
- Gestionează echipamentele vândute clienților și care se afla îin perioada de garanție
- Gestionează documentele specifice departamentului (devize de service, fise de verificare etc).
- Recondiționarea si reumplerea cartușelor pentru imprimantele laser.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Autoturism de serviciu, mobil.
- Cursuri de formare profesionala, acces la documentația de service
- Munca într-un cadru profesional modern, mediu de lucru dinamic si motivant.
- Pachet salarial format din salar fix si bonusuri in funcție de realizări .

0702637390

Negresti, Neamt