Gratuit Cautam Coleg Designer Pagini IT Si Cu Cunostinte Photoshop. Part Time Tudor Vladimirescu

IT / Telecomunicatii Published date: Octombrie 23, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Tudor Vladimirescu

Cautam Coleg Designer Pagini IT Si Cu Cunostinte Photoshop. Part Time

⭕ Avantaje:
1 luna de experienta cu PHP si MySQL.
1 luna de experiență cu JS, HTML, CSS, Jquery și Ajax.
1 luna de experiență și cel puțin un cadru JS client .
în Informatică sau diplomă / certificare echivalentă.
1 luna de experiență în gestionarea echipelor web.
Abilități excelente de lucru în echipă.
Avantaj extra: Experiența cu ReactJS.
Responsabilitati:
Conduceți și dezvoltați sistemele de platforme ale companiilor noastre.
Proiectați arhitectura produsului.
Performanța adresei și problema scalării ridicate.
cerinţe:
Obligatoriu:
-schitare 2D,
-grafica vectoriala.
- cunostine desin grafic,
-2D draft,
(-formare profesionala/insstuire domeniile cerute si descrise mai sus pentru acest job potii obttine pe )*Inflexion Media .com/ pluralvision)&_.
Oferta noastra
Pachet compensatoriu competitiv
Poti lucra reemotee din orice localitate a tarii
Program de lucru flexibil
Provocări profesionale care să corespundă intereselor și abilităților dvs.
Libertatea de a dezvolta idei și proiecte inovatoare
Un mediu de lucru prietenos, cu oportunități de a influența compania cu ideile și implicarea dvs.
Oportunitate de a lucra într-o companie multinațională

0213267828

Tudor Vladimirescu, Galati