Gratuit Cautam Programator Iasi Gura Ialomitei

IT / Telecomunicatii Published date: Mai 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Ialomita
  • Oraş: Gura Ialomitei

Cautam Programator Iasi

⭕ Candidatul ideal

Cautam programator full stack medium or Senior cu experienta:
- Cunostinte foarte bune de programare web: PHP, MySQL, Javascript (jQuery), HTML, CSS
- Experienta Laravel, Phalcon, MongoDB
- Cunoasterea unui sistem de versionare (preferabil Git)
- Disponibilitatea de a invata tehnologii noi
- Organizat, punctual, spirit de echipa
- Posibilitatea de a lucra remote full time

Descrierea jobului

Persoana selectata va fi responsabila cu:
- Mentenanta si creerea de upgradeuri pentru o platforma foarte complexa
- sa fi lucrat cu API-uri cum ar fi cele ale Facebook, Google Maps, dar sa nu te sperie un API custom
- Cunostinte NodeJS, Laravel, Phalcon, Mysql, NoSQL (mongodb, redis)

Descrierea companiei

Studio de creatie, specializat in aplicatii web custom corporate, platforme web custom.

Număr de telefon ✆ 0214185659

Gura Ialomitei, Ialomita