Gratuit Tehnician Reparatii Automate De Cafea Smardan

IT / Telecomunicatii Published date: Iunie 9, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Galati
  • Oraş: Smardan

Tehnician Reparatii Automate De Cafea

⭕ Candidatul ideal

- Educatia, experienta si cunostintele tehnice sunt importante;
- Bune abilitati de comunicare;
- Increderea in fortele proprii si cu o atitudine pozitiva;
- Sa aiba calitati de lider (sa-si depaseasca zona de confort, sa poate lua decizii singur si sa-si asume responsabilitati);
- Sa fie flexibil (sa se adapteze unui mediu complet nou);
- Motivat (dorinta de a invatare);
- Spirit de echipa;
- Corectitudine;
- Varsta (peste 30 ani), preferabil familist

Descrierea jobului

Ne adresam doar persoanelor ce indeplinesc sarcini cu caracter tehnic, fara experienta in domeniul vending.
Activitatea se desfasoara in cadrul firmei (service-ul este dotat cu echipamente), conditii de lucru moderne, atmosfera placuta.
In prima perioada ne vom ocupa de formarea fiecarui candidat (explicatii, date tehnice, instruire, veti fi subordonatul unui coleg cu experienta).

Experienta intr-un post similar reprezinta un avantaj sau experienta in service si mentenanta pentru produse electrice si electrocasnice, avantaj masini /vending cafea , expresoare cafea, sau alte masinarii;

Salarizare:
Tehnician cu experienta: 2500 lei (cash), creste dupa 3 luni
Tehnicieni fara experienta: 1400lei; creste din a 2 a luna;
Contract individual de munca din prima zi.

Descrierea companiei

„Norocul” l-am construit impreuna:

- Ei (ANGAJATII) au venit cu „materialul”: cei 7 ani de acasa, cunostinte suficiente, o toooona de entuziasm si pasiune si pentru ca nu se lasa si in fiecare zi vor sa fie mai buni, sa treaca peste durerea iesirii din zona de confort; pentru ca isi asuma provocari fantastice si pentru ca stiu cum sa iubeasca oamenii si sa se puna in slujba lor.

- Noi /(COMPANIA) desi suntem in primii ani de activitate, pentru ca am stiut clar dupa ce criterii sa-i alegem, pentru ca am avut rabdarea si perseverenta sa astepteptam sa infloreasca, sa le creem mediul in care sa creasca, sa-i sustinem cand gresesc (se intampla si la noi, e omeneste, si deseori pierdem bani) si sa-i ajutam sa creasca tot mai mult.

Nu suntem o echipa oarecare, pentru ca avem dreptul sa fim extraordinari...

Număr de telefon ✆ 0752284815

Smardan, Galati