Gratuit Dispecerizare Santandrei

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 6, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bihor
  • Oraş: Santandrei

Dispecerizare

⭕ Candidatul ideal:

- Cautam persoane tinere, ambitioase, serioase, sociabile, optimiste si dornice de a invata lucruri noi;
- Cunostinte tehnice - nivel mediu.
- Experienta avansata in lucrul cu calculatorul si a pachetului Microsoft Office.
- Capacitate excelenta de organizare si prioritizare a sarcinilor primite
- Spirit de echipa

Responsabilitati si beneficii:

- Dispecerizarea lucrarilor pentru echipele alocate, raportare zilnica a lucrarilor, verificare amanuntita a contractelor incheiate intre client si compania Orange SA si TELEKOM Romania Communications SA privind instalarea si intretinerea serviciilor de televiziune prin satelit Orange si si TELEKOM

- Lucreaza in sistemele puse la dispozitie de catre cei doi operatori: editeaza, inchide si urmareste finalizarea comenzilor.

- Primeste si transmite e-mail-uri.

- Tine legatura ic cu tehnicienii alocati pentru desfasurarea activitatii in bune conditii.

- Intocmeste documentele lunare necesare decontarii lucrarilor efectuate in cursul lunii anterioare.
- Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct in realizarea strategiilor pe termen scurt ale firmei in limitele respectarii temeiului legal.

- Permis cat. B – prezinta avantaj

- Cunostinte limba maghiara - prezinta avantaj

- Beneficiile se vor discuta la interviu

0240495434

Santandrei, Bihor