Gratuit Grafician/ Graphic Designer Vorta

IT / Telecomunicatii Published date: Decembrie 5, 2023
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Hunedoara
  • Oraş: Vorta

Grafician/ Graphic Designer

⭕ Candidatul ideal

-cunoasterea CorelDraw, AdobePhotoshop- nivel avansat;
-limba engleza la nivel avansat;
-creativitate, inclinatii artistice;
-cunostintele in marketing si promovare reprezinta un avantaj;
-experienta pe o pozitie similara;
-atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

-creeaza machetele pentru inscriptionarea bijuteriilor;
-prelucreaza fotografii digitale si text;
-propune solutii grafice, design si layout pentru proiectele in curs;

Beneficii:
-pachet salarial fix + bonusare in functie de implicare si performanta;
-program fix 8h, week-enduri libere;
-posibilitati de promovare in timp;
-atmosfera relaxata si creativa;
-loc de munca stabil;
-cladire birouri in centrul orasului.

Descrierea companiei

Suntem o companie ce produce si comercializeaza bijuterii personalizate. Atmosfera in echipa noastra este una relaxata si prietenoasa, bazata pe respect reciproc. Suntem in continua crestere si pe parcurs pot aparea posibilitati de promovare in cadrul companiei.
Daca te incadrezi in cerintele noastre, abia asteptam sa ne cunoastem!

Număr de telefon ✆ 0753003105

Vorta, Hunedoara