Gratuit Indigo Cards Romania Angajează Operator DTP Tudor Vladimirescu

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 14, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Tudor Vladimirescu

Indigo Cards Romania Angajează Operator DTP

⭕ Indigo Cards Romania angajează operator DTP

Descrierea jobului:
•bun cunoscator Corel Draw / Photoshop;
•cunostinte de pre-press, tipar, pregătirea machetelor pentru tipar;
•optimizarea fisierelor si pregatirea lor pentru tipar offset si digital (verificare si corectare dupa caz);
•realizarea schitelor de montaj, incadrarea lucrarilor in coala de tipar in functie de modul de finisare si de parametrii tehnologici necesari.

Experienta:
•operarea pe echipamente de tipar digital reprezinta un avantaj.

Beneficii:
•salariu atractiv;
•program de lucru: 8- 16:30 cu o jumatate de ora pauza de masa.

Candidatul ideal:
•potential de asimilare a cat mai multor cunostinte profesionale si dorinta de a face acest lucru;
•abilităţi de comunicare si de integrare in echipă;
•abilitati artistice şi de design;
•meticulozitate;
•auto-organizare;
•gestionarea eficienta a timpului de lucru;
•abilitatea de a lucra sub presiunea dead-line-urilor;
•flexibilitate, dinamism, atenţie la detalii.

Descrierea firmei:

Indigo Cards Romania se ocupă cu personalizarea şi distribuirea invitațiilor, mărturiilor, accesoriilor pentru nuntă. Sediul firmei este pe Calea Baciului nr. 179 B Cluj-Napoca, unde se va desfăşura activitatea jobului.
Astepatm CV-ul TAU pe mail.

0792541299

Tudor Vladimirescu, Braila