0.80 lei Moderator Site Ojdula

IT / Telecomunicatii Published date: Mai 5, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Covasna
  • Oraş: Ojdula

Moderator Site

⭕ Iti petreci marea majoritate a timpului pe internet din pasiune pentru Social Media si iti place sa fii in centru atentiei?
Esti o persoana inovativa, creativa, dinamica si extrovertita?
Vorbesti o limba straina la nivel mediu?
Atunci esti persoana pe care o cautam!

Cautam colegi care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
-Abilitatea de a coomunica in una dintre urmatoarele limbi straine: Italiana/spaniola
- Cunostinte operare PC
- Abilitati de copywriting
- Abilitatea de a lucra atat in mod independent, dar si ca parte a unei echipe
- Posibilitatea de a lucra in ture
- Abilitatea de a comunica rapid pe calculator si tehnoredactare
- Buna intelegere a platformelor de socializare
Descrierea jobului

- Popularea si actualizarea in permanenta a continutul siteului companiei
- Introducerea si validarea datelor, din diverse surse intr-un program specific
- Prelucrarea datelor si validarea lor ulterioara
- Intelegerea comportamentului consumatorului
- Stabilirea si aducerea la indeplinire a stragiilor de marketing online

Avantaje:

- Pachet salarial fix si comision atractiv in functie de indeplinirea obiectivelor stabilite lunar
- Confortul de a avea un program flexibil, lucru in ture
- Echipa tanara si dinamica, mediu de lucru stimulativ
- Contract de munca 8h pe o perioada nedeterminata
Puteti trimite un cv la mailul atasat in anunt, sau la numarul de de mai jos!
Va Asteptam!

0766610272

Ojdula, Covasna