Gratuit SEO Technical Specialist Medias

IT / Telecomunicatii Published date: Mai 21, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Sibiu
  • Oraş: Medias

SEO Technical Specialist

⭕ Companie in plina dezvoltare cu un portofoliu extins de site-uri angajam specialist SEO technical.

Responsabilitati:
- Dezvoltarea strategiilor SEO pentru fiecare proiect in parte
- Audit Seo On-Page pentru identificarea problemelor de indexare si corectie pentru cresterea vizibilitatii online
- Dezvoltarea Structured Data Markup pentru website-uri
- Cresterea si atragerea de trafic organic pentru SERP
- Specularea oportunitatilor de crestere organica
- Analize de specialitate folosind tool-uri de specialitate puse la dispozitie de companie
- Implicare pentru Optimizari On-page UX/UI

Cerinte: experienta relevanta de minim 2 ani pe un post de specialist SEO

Iti oferim un mediu de lucru proactiv, colectiv tanar, beneficii salariale competitive, birou in zona centala cu acces facil la metrou, si toate premisele sa te autodepasesti.

Interviu online:

1.Vrem sa te cunoastem prin munca ta, ofera-ne cateva linkuri cu proiecte in care ai avut o contributie majora.

2.Ce asteptari salariale ai in concodanta cu experienta acumulata ?

Va rugam trimiteti candidaturile voastre pe adresa hr[at]atvrom.ro sau apelati numarul de afisat.

0742432574

Medias, Sibiu