Gratuit Tehnician Telecomunicatii Sandulesti

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Cluj
  • Oraş: Sandulesti

Tehnician Telecomunicatii

⭕ Compania CHML Web Services, furnizor de solutii complete de gazduire web, dorim sa ne largim echipa.
Suntem in cautarea unui junior tehnician in domeniul telecomunicatiilor.

Responsabilitati:
- reparatii (identificare defect, inlocuire componente) servere si calculatoare desktop
- cablare structurata (preponderent UTP)
- instalari sisteme operare
- deplasari in oras (Bucuresti) la furnizori si clienti

Cerinte:
- Pachetul Office (mediu-avansat)
- permis categoria B
- cunostinte de retelistica
- cunostinte linux constituie un avantaj
- detinerea de calificări și certificari networking / linux constituie un avantaj

Se oferă :
- Pachetul salarial în funcţie de abilităţile candidatului
- Bonuri de masa
- Bonusuri în funcţie de performanţă
- Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare şi posibilitatea de dezvoltare profesională

0778643025

Sandulesti, Cluj