Gratuit Tester Software Junior Valea Dragului

IT / Telecomunicatii Published date: Martie 12, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Giurgiu
  • Oraş: Valea Dragului

Tester Software Junior

⭕ CERINTE:

Studii superioare terminate(matematica-informatica / inginerie, cunostiinte limba engleza, Familiarizat/a cu zona de software , persoana organizata , responsabila, capabila sa isi planifice activitatea, sa lucreze singur/a si in echipa, atent/a la detalii, rabdare, pasiune pentru livrarea unui produs cu un nivel ridicat de calitate.
Reprezinta un avantaj:

Experienta in testarea aplicatiilor software;
Proiecte relevante in cadrul facultatii;

RESPONSABILITATI:

Testarea aplicatiilor software din punct de vedere functional
Identificarea, raportarea si gestionarea posibilelor erori
Identificarea, specificarea si implementarea imbunatatirilor in ceea ce priveste functionarea soft-ului
Relationarea cu echipa de programare si implementare

Beneficii:
mediu de lucru placut ,posibilitatea de dezvoltare personala in cadrul unei echipe dinamice; training-uri , tichete de masa,program flexibil in functie de necesitati

Număr de telefon ✆ 0214276924

Valea Dragului, Giurgiu