Gratuit Web Designer Buteni

IT / Telecomunicatii Published date: Aprilie 20, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Arad
  • Oraş: Buteni

Web Designer

⭕ Middle Position( 2-5 ani)

Cautam coleg/a talentat/a cu experienta in wireframing, UI si UX pregatit sa creeze valoare pentru fiecare proiect in care se va implica. Ne-ar placea sa ai experienta in prelucrarea de imagini, machete grafice si layout-uri pentru aplicatii web/ mobile si website-uri.

Cunostinte obligatorii: Adobe Creative Suite (CS6), Adobe Photoshop, Adobe Flash, Ilustrator si CSS si CSS3 , Html si engleza la nivel mediu.

Constituie avantaj urmatoarele cunostinte : Animation skills, Adobe InDesign , JQuery, Php, MySQL

RESPONSABILITATI
- Concepe propuneri UI, UX
- Creatie si executie materiale grafice in proiecte de branding
- Realizează creații grafice sau adaptări în completarea celor realizate de designer.
- Branding-uri, Rebranding-uri
- Logo-uri, business cards, letterheads, compliment slips, envelope, web banners,
- Pregatirea materialelor grafice pentru web si pentru print
- Webdesign. Layout-uri în conformitate cu cerințele clienților.

Interviu online

1.Vrem sa te cunoastem prin munca ta, ofera-ne cateva linkuri cu creatiile tale proprii sau proiecte in care ai avut o contributie majora.

2.Ce asteptari salariale ai in concodanta cu experienta acumulata ?

Va rugam sa ne raspundeti cu aplicatia pe adresa de email hr[at]atvrom.ro sau sa apelati numarul de afisat.

Asteptam cu interes candidaturile voastre.

0791990786

Buteni, Arad