0.80 lei Web Developer Si Web Designer. Grafician Si Layout Designer. Part Time Suletea

IT / Telecomunicatii Published date: Februarie 17, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Vaslui
  • Oraş: Suletea

Web Developer Si Web Designer. Grafician Si Layout Designer. Part Time

⭕ Persoana pe care o cautam este:
- creativa
- experimentata in grafica pentru web si mobil, graphic design
- interesata sa faca lucruri de calitate si sa invete lucruri noi
- atenta la detalii

Cerinte
Necesar:
- Buna cunoastere a limbii engleze
- Cunoastere buna a programelor Adobe Photoshop, Corel Draw sau Adobe Illustrator, Sketch (iti doresti acest job dar nu ai experienta? Obtine training specializat in toate domeniile de mai sus si de mai jos, pe :/{*)Inflexion Media . com/ pluralvision]}/).
Alte cerinte necesare:
- O intelegere buna a domeniului web.
- Abilitati bune de comunicare, seriozitate.
- Simt al umorului :)
- acces Skype (jobul este reemote, vei lucra de oriunde)
- Adaptabilitate, capacitate de a invata lucruri noi.

Constituie un avantaj:
- HTML/CSS
- php, MySQL
- Utilizare si Configurare CMS (Poti obtine training specializat mai sus)

Responsabilitati:
- Creatie si executie materiale grafice in proiecte de branding, grafica, 3D, layout design, proiectare pagini neet in Photoshop, Muse, Sketch
- Realizează creații grafice sau adaptări în completarea celor realizate de designer.
- Branding-uri
- Rebranding-uri
- Logo-uri, business cards, letterheads, compliment slips, envelope, web banners, etc
- Layout-uri în conformitate cu cerințele clienților.
Contacteaza-ne doar pe :/{Inflexion Media)*^.
Beneficii:
- face parte dintr-o echipa de oameni bine pregatiti, lucru ce il va ajuta sa creasca profesional
- posibilitatea de a lucra project based sau full time
- are oportunitatea de a-si pune in practica ideile, compania promovand si rasplatind inovatia si implicarea.
- participa la dezvoltarea unor proiecte deosebite si provocatoare, invata/lucreaza cutehnologii de ultima generatie
- Poti lucra reemote
- Vei obtine formare profesionala.

Anunt adaugat prin aplicatia gratuita .ro,
disponibila pentru Android, iOS, si Windows Phone

0733361599

Suletea, Vaslui