Gratuit Angajam CASIERA Pentru Agentie De Pariuri Sportive Romanu

Lucratori Comerciali Published date: Ianuarie 18, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Braila
  • Oraş: Romanu

Angajam CASIERA Pentru Agentie De Pariuri Sportive

⭕ Candidatul ideal:
•Studii medii (liceu, cu sau fara bac)
•Abilitati de comunicare si atitudine orientata catre client;
•Rapiditate in operare documente si gestionare numerar;
Cazier curat

Descrierea jobului:
•Emiterea tichetelor de pariere in sistemul informatic al companiei;
•Intocmirea zilnica a documentelor de contabilitate primara;

Beneficii:
•Salariu competitiv si tichete de masa;
•Loc de munca stabil;
•Program flexibil;
•Training de specialitate intr-o echipa tanara si dinamica;
•Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca;
Analize medicale anuale gratuite

Descrierea companiei:
Hattrick Bet este una dintre cele mai importante companii de pariuri sportive ce activeaza pe piata din Romania sub brandul Casa Pariurilor. Cele peste 700 de agentii la nivel national ofera clientilor cele mai diversificate oferte, bonusuri consistente si cote atractive.
Incepând cu 1 ianuarie 2015, Hattrick Bet este parte a grupului Hattrick Sports Group (prezent in 7 tari din Europa) si reprezinta o a doua casa pentru mai mult de 2000 de angajati.

Număr de telefon ✆ 0272812036

Romanu, Braila