0.80 lei Angajam Casiera / Vanzatoare Fata 1200-1500 Lei LivrariRegie Sinca Noua

Lucratori Comerciali Published date: Ianuarie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Brasov
  • Oraş: Sinca Noua

Angajam Casiera / Vanzatoare Fata 1200-1500 Lei LivrariRegie

⭕ Avem disponibile mai multe ture pentru postul de casiera:

Tura I: 08:00 - 20:00 - 1500 lei (2 zile da cu 2 libere) -> full time
Tura II: 18:00 - 00:00 - 1200 lei (de luni pana vineri cu sambata si duminica libera) -> part time

Bonusuri:
- In functie de vechime: 60 - 180 lei pe luna
- Tips de la clienti
- In functie de vanzari: 90 - 180 lei pe luna

Candidatul ideal

- Experienta anterioara in comert constituie avantaj
- Orientare si deschidere catre client
- Rezistenta la stres
- Responsabilitate si seriozitate
- Dinamism si spirit de initiativa
- Flexibilitate si spirit de echipa
- Asumarea responsabilitatilor

Descrierea jobului

• sa indeplinesti corect sarcinile specifice postului
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

0782484037

Sinca Noua, Brasov