Gratuit Angajam Decorator Floral/vanzator Podu Turcului

Lucratori Comerciali Published date: Iunie 22, 2024
  • Ţara: Romania
  • Judeţ: Bacau
  • Oraş: Podu Turcului

Angajam Decorator Floral/vanzator

⭕ Candidatul ideal

Persoana harnica,serioasa si responsabila dornica de munca si de a creea lucruri frumoase.Dorim o persoana ca sa doreasca un job sigur, pe termen lung.

Descrierea jobului

Locul de munca disponibil presupune ingrijirea plantelor si florilor,realizarea de buchete si aranjamente.In principiu vanzarea propriu-zisa intr-o florarie. Programul este de 6 ore pe zi,schimbul 1 incepand la ora 9 dimineata iar schimbul 2 la ora 15. Sunt 2 zile libere pe saptamana si prin rotatie se lucreaza si in weekend. Nu cerem experienta deoarece persoanei ce va lucra la noi i se va face training si va fi invatata tot ce trebuie sa stie pentru a indeplini sarcinile postului.
Trasnsportul catre locul de munca este decontat iar salariul este in functie de performante.Apreciem dedicarea si implicarea salariatelor noastre si ne dorim ca locul de munca sa fie unul placut si cu beneficii pe masura.

Descrierea companiei

Activam pe piata brasoveana a comertului cu flori taiate,decoratiuni si cadouri.Realizam aranjamente florale pentru orice eveniment si venim in ajutorul clientilor nostri de fiecare data cu experienta si creativitatea noastra.
Ne gasiti in Brasov sub brandul Floraria Mara si avem 3 puncte de lucru. Unul la Eliana Mall si 2 in Galeria Comerciala Carrefour.
Avem pasiune pentru flori,pentru frumos. Cei ce ne calca pragul o fac pentru ca stiu ca apeland la noi vor face mereu impresie buna si vor fi mereu multumiti.

Număr de telefon ✆ 0764217599

Podu Turcului, Bacau